Hydac Electronic, s.r.o.

HYDAC bol založený v roku 1963 ako spoločnosť pre výrobu príslušenstva na hydrauliku.Spoločnosť HYDAC je tu pre hydrauliku , systémy a fluidné inžinierstvo.

Hydac Electronic, s.r.o.

Popis činnosti

HYDAC bol založený v roku 1963 ako spoločnosť pre výrobu príslušenstva na hydrauliku.Spoločnosť HYDAC je tu pre hydrauliku , systémy a fluidné inžinierstvo.

Adresa: Krásna Horka 290 ,027 44 Tvrdosin
Telefón:+421 43 5831 911
E-mail:electronic-ts@hydac.com

HYDAC – zastúpený vo všetkých odvetviach
Komponenty a systémy HYDAC nájdete vo všetkých odvetviach priemyslu a mobilnej techniky.

Zariadeniami od HYDAC sú chladené a mazané prevodovky vo veterných elektrárňach, pracujú v upínacích systémoch obrábacích strojov, odpruženiach kabín poľnohospodárskych a stavebných strojov, regulujú pracovnú hydrauliku bagrov, kontrolujú a testujú zaťaženie krídiel Airbusu A380.

Agregáty HYDAC prestavujú parabolické rúry slnečných kolektorov, alebo posúvajú ventily a armatúry v elektrárňach.
Agregáty HYDAC pomocou hydraulických zásobníkov tlmia chvenie veľkých dieselových motorov a pomocou hydraulických valcov vyrovnávajú pohyb vĺn na vŕtacích plošinách.
S fluidným inžinierstvom a servisom sme kompetentným partnerom pre našich zákazníkov.

Náš dodávateľský program zahŕňa hydraulické zásobníky, fluidné filtre, filtre pre procesy, chladiace agregáty, elektrohydraulické riadenia, priemyselné ventily, tlakové senzory, snímanie dráhy a elektromagnety, valce, čerpadlá, upínaciu techniku, armatúry, monitoring stavu a mnoho iného.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.