Autoservis Ferad, Autoservis

Autoservis FERAD ponúka širokú škálu servisných služieb pre Váš automobil. Ponúkame Vám profesionálnu starostlivosť o každé auto bez ohľadu na rok výroby alebo značky

Autoservis Ferad, Autoservis

Autoservis Ferad ,autoservis Tvrdošín

Autoservis FERAD ponúka širokú škálu servisných služieb pre Váš automobil. Ponúkame Vám profesionálnu starostlivosť o každé auto bez ohľadu na rok výroby alebo značky

Adresa: 027 44 Tvrdošín, Vojtaššákova 601/117
Telefón:+421 917 650 082
E-mail:ferad@autoservisferad.sk

Spoločnosť Autoservis FERAD bola založená v roku 2009 ako firma zaoberajúca sa opravou a údržbou cestných motorových vozidiel. Našim cieľom je priniesť kvalitný a dostupný autoservis pre verejnosť ako aj pre súkromné spoločnosti zo širokého okolia.

V roku 2010 sme rozšírili portfólio poskytovaných služieb aj o pneuservis. Za 9 rokov skúseností vieme ponúknuť každému jednotlivcovi aj väčšej spoločnosti optimálne, ekonomicky výhodné riešenie pri dodržaní vysokej kvality práce.

Záleží nám na spokojnosti našich klientov a preto v prípade potreby zabezpečíme odvoz vozidla do nášho autoservisu bezplatne. Vaše vozidlo nielen opravíme, ale Vám aj ponúkneme komplexné asistenčné služby – od prvotnej konzultácie opravy, prevzatia vozidla u Vás, prípadne z miesta havárie, až po zastupovanie a asistenciu v komunikácii s poisťovňou.

Autoservis FERAD sa venuje kompletnej oprave všetkých značiek automobilov pri dodržaní najvyšších štandardov kvality a inštalácii náhradných dielov od renomovaných distribútorov. Zabezpečujeme kompletný servis pre osobné a dodávkové motorové vozidlá od ťažkých mechanických opráv, cez montáž elektrických systémov až po montáž doplnkov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.